INFORMACJA W ZAKRESIE OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH PRZETWARZANYCH PRZEZ
MIEJSKI ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z O.O. W ZŁOTOWIE (pobierz pdf)
Ekologia.pl - pogoda Złotów

Kontakt

Miejski Zakład Wodociągów
i Kanalizacji Spółka z o.o. w Złotowie
77 - 400 Złotów, woj. wielkopolskie
ul. Wodociągowa 1A (dojazd od ul. Kujańskiej)

Telefony:
tel./fax:
67 263 25 25
67 263 34 20
67 263 34 30

ZGŁOŚ AWARIĘ
telefon zgłaszania awarii:
67 263 25 25 czynny całą dobę (wieża ciśnień)
telefon na oczyszczalnię ścieków:
67 263 38 93
telefon na przepompownię centralną:
67 263 28 80

Kontakt e-mail:
Sekretariat
sekretariat@wodociagi.zlotow.pl
Prezes
prezes@wodociagi.zlotow.pl
Główny księgowy
ksiegowy@wodociagi.zlotow.pl
Księgowość
ksiegowosc@wodociagi.zlotow.pl
Kadry
kadry@wodociagi.zlotow.pl
Dyrektor techniczny
techniczny@wodociagi.zlotow.pl
Kierownik Wydziału Wody
suw@wodociagi.zlotow.pl
Kierownik Wydziału Oczyszczania
oczyszczalnia@wodociagi.zlotow.pl
Inwestycje i remonty
inwestycje@wodociagi.zlotow.pl
Płace
place@wodociagi.zlotow.pl
Laboratorium
laboratorium@wodociagi.zlotow.pl
Biuro Obsługi Klienta
bok@wodociagi.zlotow.pl
Inkasenci
inkasenci@wodociagi.zlotow.pl

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko Adres e-mail Numer telefonu Preferowana forma kontaktu
e-mail
telefon
Temat Treść wiadomości




© 2016 Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. | Realizacja: nabu.pl